Finansal ve Faaliyet Kiralaması Muhasebe

 

Kiralama işlemi yapacak olan kişi ve kuruluşların muhasebe işlemleri konusunda genel bilgi edinilebilmeleri amacı ile Finansal Kiralama ve Faaliyet Kiralaması işlemlerinin muhasebe kayıtları Excel dosyaları üzerinde şematik olarak hazırlanmıştır.

FİNANSAL KİRALAMA LEASİNG VE KİRACI MUHASEBE

FAALİYET KİRALAMASI LEASİNG VE KİRACI MUHASEBE

Söz konusu muhasebe kayıtları, Finansal Kiralama ve Faaliyet Kiralaması için ayrı olarak ve Kiraya Veren Leasing Şirketi, Kiracı Ticari Şirket, Kiracı Leasing Şirketi ve Kiracı Faktöring Şirketi veya Banka olmak üzere ayrı dosyalarda bulunmaktadır.

 

Böylece bu işlemlere ait özellikleri Kiracı şirketin yapısına göre göstermek üzere Finansal Kiralama ve Faaliyet Kiralaması işlemlerinin aşamalarında yer alan kayıt özelliklerini izlemek mümkün olacaktır.

 

Aylık ödemeli ve 12 Ay vadeli olmak üzere Leasing Muhasebe kayıtlarını gösteren ve tutar ve oranları değiştirilerek çeşitli sonuçları izlenebilen programı 200 TL ücret karşılığında temin edebilirsiniz.

 

Programı, Türkiye İş Bankası Erenköy/İstanbul Şubesinde Hasan Ulukanlı adına açılmış bulunan 1018 0497560 numaralı TL hesabına yukarıda belirtilen tutarı, "Banka Havalesi" veya "EFT" ile göndererek temin edebilirsiniz.

 (IBAN: TR620006400000110180497560)

 

Havale veya EFT dekontunun info@leasingportali.com  adresine iletilmesini takiben bedeli gönderilen program bilgisayarınıza e-posta ekinde gönderilmektedir.

 

Söz konusu Programın satın alınması halinde ihtiyaç duyulacak ek açıklamalar için ayrıca ücret talep edilmeyecektir.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now