Filo Kiralamada En Uygun Yöntem

 

Filo Kiralaması yapan şirket tarafından aracın niteliklerine göre belirlenen bilgilere ve kiracı kişi veya kurumun nitelikleri ve taleplerine ait bilgilere göre amortisman süresi dikkate alınarak değerlendirme yapmak üzere aşağıda belirtilen kıyaslama programları hazırlanmıştır.

TAŞIT ARAÇLARI PEŞİN ALIM FİNANSAL KİRALAMA KARŞILAŞTIRILMASI

TAŞIT ARAÇLARI PEŞİN ALIM FAALİLET KİRALAMASI KARŞILAŞTIRILMASI

 

Bu program, kiracının kredi kullanma koşullarını da dikkate alarak yapacağı peşin alım ile Finansal Kiralama veya Faaliyet Kiralaması ile yapacağı kiralamalarını değerlendirme çalışmasının yapılmasını sağlamaktadır.

 

Sonuç olarak bu program, verilen bilgilerin değerlendirilmesi suretiyle kiracının filo kiralaması, peşin alım veya finansal kiralama (Leasing) kullanma seçeneklerinden hangisinin en uygun finansman yöntemi olduğunun belirlenmesini sağlamak üzere öneride bulunmaktadır..

 

Filo kiralamada hangi yöntemin en uygun olduğunun belirlenmesinde yardımcı olmak üzere hazırlanan programı 200 TL ücret karşılığında temin edebilirsiniz.

 

Programı, Türkiye İş Bankası Erenköy/İstanbul Şubesinde Hasan Ulukanlı adına açılmış bulunan 1018 0497560 numaralı TL hesabına yukarıda belirtilen tutarı, "Banka Havalesi" veya "EFT" ile göndererek temin edebilirsiniz.
(IBAN: TR620006400000110180497560)

 

Havale veya EFT dekontunun  info@leasingportali.com    adresine iletilmesini takiben bedeli gönderilen program bilgisayarınıza e-posta ekinde gönderilmektedir.

 

Söz konusu Programın satın alınması halinde ihtiyaç duyulacak ek açıklamalar için ayrıca ücret talep edilmeyecektir.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now