Leasing Portalı 10 Yaşında

 

Leasing Portalı web sitesi 2005 yılı Haziran Ayında hizmet vermeye başlamıştır.

 

Kullanıcılarına daima daha güvenli ve kaliteli hizmet vermekte olan Leasing Portalı internet sitesi, kuruluşundan beri finans ve leasing sektöründen sürekli artan ilgi görmektedir.  Geçen sürede ziyaretçi sayısı istikrarlı bir şekilde artış göstermiş ve sunulan hizmet ve bilgi kalitesi ve çeşitliliğinde çok olumlu ve önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

 

Geçtiğimiz dönemde genel ekonomik ortamda ve özelde Leasing ortamında gelişen olaylar ve uygulamalar yakından izlenerek ziyaretçilerimizde ve üyelerimize daima en doğru ve güncel bilgiilerin aktarılmasına azami gayret gösterilmiştir. Bu arada aşağıda açıklandığı gibi sitenin yapısında da daha kolay erişimi sağlamak üzere devamlı gelişmeler ve düzenlemeler yapılmıştır.

 

Tüm konularda halen site kurucusu tarafından şahsi gayretleri ile güncellenmekte olan site içeriği ile ilgili olarak görüş ve önerilerinizin bize ulaştırılması halinde, Sitemizin çok daha yararlı bir kaynak olmasına önemli katkılar sağlayacaktır. Bu nedenle gerek yönetimsel ve gerekse içerik açılarından değerli görüş ve önerilerinizi beklemekteyiz.

 

LEASING PORTALI YENİLENDİ VE

LEASING KİRACI PORTALI AÇLIDI

 

Leasing Portalı www.leasingportali.com  web sitesi, kuruluşundan sonra geçen zaman içerisinde meydana gelen teknik gelişmeler ve uygulama kurallarında yapılan değişiklikler çerçevesinde devamlı olarak yenilenmektedir.

 

Uygulama ve Yasal Ortam konularındaki son gelişme 13.12.2012 tarihinde yürürlüğe giren 6361 Sayılı Finansal Kiralama Faktoring ve Finansman Şirketleri Kanunu ile gerçekleşmiştir.

 

Uzun bir süredir beklenmekte olan bu Kanun ile getirilen yeniliklerin Ülkemiz Leasing piyasası ve genel ekonomisi açısından çok olumlu gelişmelere öncülük edeceği kesindir. Bu yenilikler çerçevesinde web sitemiz Mayıs 2015 ayında sona eren çalışmalar ile yeniden gözden geçirilmiş ve gereken yerlerde bilgilerin "Güncellenmeleri" sağlanmıştır.

 

Öte yandan, sitenin genel yapısı çok daha anlaşılır hale getirilmesive kullanımda kolaylık ve hızlılık sağlanması amacı ile tamamen yenilenmiştir.

 

Yapılan değişiklikler çerçevesinde Siteden yararlanmayı daha yaygın hale getirmek amacı ile site içeriğine ulaşımda "Üye" olma koşulu kaldırılmıştır.

 

Blog uygulaması ile tüm kullanıcıların leasing ve finans konularında daha toplu ve güncel bilgi almalarına imkan sağlanmıştır.

 

Onuncu yılımızda bu gelişmelere ek olarak, özellikle "Kiracılar" açısından önemli olabilecek bilgilerin derlendiği yeni bir internet sitesi eklenmiş bulunmaktadır. Kiracıların ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşmalarında ve karşılaştıkları sorunların çözümünde doğrudan baş vurabilecekleri bir adres olarak tasarlanan ve LEASING KİRACI PORTALI olarak adlandırılan bu yeni site 16.02.2015 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

 

Leasing Portalı’nın ve Leasing Kiracı Portalı'nın “Portal” niteliğine uygun şekilde geliştirilen yeni yapısının amaçlanan ilke ve kolaylıkları sağladığını düşünüyoruz. Bu konudaki saptama, görüş ve önerileriniz, hizmetin daha kaliteli olarak sunulması açısından önem taşımaktadır. Lütfen herhangi bir konudaki düşüncenizi info@leasingportali.com  adresine göndererek bizimle paylaşınız.

 

Daha nice yıllara birlikte ulaşmak dileğiyle tüm Ziyaretçilerimize ve Değerli Üyelerimize İyi Çalışmalar Diliyoruz.

 

 

SİTEMİZİN KURUCUSU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hasan Ulukanlı

 

                                                                                                                                              SAYFA BAŞI

 

 

 

                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now