Özel Çalışma Dosyaları

 

Finansal Kiralama (Leasing) yönteminin Sitemizde yer alan yapısal niteliklerinin Kiracılar ve Finansal Kiralama Şirketleri açısından bilinmesi gereken önemli ayrıntıları, her işlemin yapısına göre farklı bulunmaktadır.

 

Her finansal kiralama işleminin konusu, tutarı, yapısal kurgulaması gibi “Değişken” unsurları, bu işlemi uygulanacak olan her Kiracının veya Leasing Şirketinin mali ve vergisel ortamına göre, tamamen ayrı sonuçlar verecektir.

 

Öte yandan aynı Kiracı veya Leasing Şirketi açısından da, finansal kiralama işleminin belirtilen bu “Değişken” unsurlarında yapılacak değişiklikler de yine tamamen ayrı sonuçlara neden olacaktır.
 
Bu nedenle, bir finansal kiralama işleminin belirtilen bu “Değişken” unsurlarında meydana gelecek değişimler karşısında, Kiracının veya Leasing Şirketinin mali ve vergisel ortamında nasıl etkileri olabileceğinin işleme başlamadan incelenmeleri gerekmektedir.

 

Bu amaçla yapılacak incelemeler sırasında birçok konudaki “Değişkenlere” göre ulaşılabilecek sonuçları ve ihtimalleri "Etkileşimli" olarak hesaplamak ve bu şekilde daha anlamlı ve etkin değerlendirme yapılabilmesini sağlamak üzere Kiracılar için özel “Çalışma Dosyaları” hazırlanmıştır.

 

Hazırlanan “Çalışma Dosyaları” listesi ve ücretleri aşağıda bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki tabloda bulunan Çalışma Dosyalarını Türkiye İş Bankası Erenköy/İstanbul Şubesinde Hasan Ulukanlı adına açılmış bulunan 1018 0497560 numaralı TL hesabına karşılarında belirtilen tutarı, "Banka Havalesi" veya "EFT" ile göndererek temin edebilirsiniz. 3 adet ve daha fazla dosya alınması halinde toplam tutardan %25 indirim yapılacaktır.
(IBAN: TR620006400000110180497560)

 

Havale veya EFT dekontunun  info@leasingportali.com   adresine iletilmesini takiben bedeli gönderilen çalışma dosyası bilgisayarınıza e-posta ekinde gönderilmektedir.

 

Söz konusu Çalışma Dosyalarının satın alınması halinde ihtiyaç duyulacak ek açıklamalar için ayrıca ücret talep edilmeyecektir.

 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now