Leasing Projenizi Birlikte Yapalım

 

Yatırım kararı verildiğinde yatırımın kaynak araştırılması yapılırken leasing (Finansal Kiralama) işleminin bu yatrırım için ne kadar uygun olduğunun incelenmesinde büyük fayda bulunmaktadır. Bu inceleme yapılmadan sağlanan diğer kaynakların maliyet veya kullanım zorlukları gibi sorunlar ile karşılaşılması durumunda artık geri dönüş imkanı kalmayacaktır. Bu nedenle kaynak için son karar verilmeden önce aşağıdaki soruların cevaplandırılması yatırımcı açısından son derece önem taşımaktadır.

 

Leasing işlemi için ne zaman karar verilmelidir?

Leasing işleminin diğer yatrırım kaynaklarına göre daha uygun olup olmadığına nasıl karar verilmelidir?

Leasing işlemi yatırımcının mali yapısına uygunmudur?

Leasing Kiraları yatırım sonrası gelir artışları ile ödenebilirmi?

Leasing işleminin para cinsi, vadesi, kira aralıkları, ödemesiz dönem veya dönemler, kira başlama zamanı gibi konular neye göre belirlenmelidir?

 

Yatırımcıların bu ve  benzer sorularının cevaplandırılmasını sağlamak üzere, talep edilmesi durumunda yatırım projelerine kaynak sağlanması çalışmalarını birlikte yapılmasını önermekteyiz. Bu konuda karar verilmesi halinde bizimle temasa geçebilirsiniz. Projenin niteliğine göre birlikte yapılacak çalışmaların çerçevesine yatrırmcı ile birlikte karar verilecek ve birlikte yapılacak çalışmalar sonucunda elde edilecek sonuçlara göre kaynak seçimi yapılacaktır.

 

Öte yandan, işlemin leasing yöntemi ile yapılmasının kararlaştırılması halinde, Leasing tekliflerinin değerlendirilmesi, en uygun leasing teklifinin belirlenmesi, uygulama sürecinde sorunlar ile karşılaşılması halinde çözüm önerileri ve gerekirse yeni kira planı hazırlanması konularında ayrıca yardımcı olunacaktır.

 

Yatırım Projesine kaynak sağlanması, leasing tekliflerinin değerlendirilmesi veya leasing sorunlarınıza çözüm önerileri getirilmesi ile ilgili olarak "İLETİŞİM" bölümünden yapılacak başvurunuz hemen değerlendirilecek ve verilecek danışmanlık hizmeti ile ilgili olarak gerekli bilgiler size ulaştırılacaktır.

 

Yapılacak çalışmalar nedeniyle talep edilecek “DANIŞMANLIK ÜCRETİ” işin niteliğine ve yapılacak araştırma ve incelemenin kapsamına göre başvuru sahibi ile yapılacak görüşmelerde sağlanacak mutabakata göre birlikte belirlenecektir.

 

Finansal Kiralama işlemi Kiracılarının ihtiyaç duydukları bilgilere doğrudan ulaşabilmeleri için yeni açılan "LEASING KİRACI PORTALI" sitesini ziyaret edebilirsiniz.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now