Leasing Şirketi Bütçe Ön Çalışması

 

“LEASING ŞİRKETİ BÜTÇE HAZIRLANMASI İLE İLGİLİ OLARAK LEASING ŞİRKETLERİNİN YARARLANABİLECEĞİ BİR PROGRAM”

 

 

Leasing şirketlerinin, her yılsonunda bir sonraki yıl için tasarladıkları iş ve işlemleri tahmin etmeleri ve bu tahminlere göre ulaşabilecekleri sonuçları görebilmeleri için yıllık olarak "BÜTÇE" hazırlamaları gerekmektedir.

 

Leasing Portalı bu konuda Leasing Şirketlerinin kolaylıkla kullanabilecekleri bir Bütçe Ön Çalışma Programı hazırlamış bulunmaktadır. Bu program, Şirket Yönetimlerinin genel ekonomik konular ile ilgili tahminlerini ve her şirketin kendi özel durumuna ve stratejisine göre belirleyeceği yeni yılda yapılması tasarlanan leasing işlemleri ile ilgili tahminlerini kullanarak, yapılacak Bütçe çalışmalarında yararlanabilecekleri bir ön çalışma niteliğindedir. Ancak aynı zamanda bir “Özet Bütçe” olarak da kullanılabilen tablolardan ulaşılacak sonuçları en doğru şekilde görebilmelerine imkân vermektedir.

LEASİNG ŞİRKETİ BÜTÇE PROGRAMI

Şirket yönetimleri "AYLIK" olarak hazırlanan bu bütçe rakamlarını her ay sonunda gerçekleşen durumla karşılaştırma, buna göre değerlendirme yapma ve gereken düzeltme ve düzenlemelerin yapılması için kararlar alma imkânını elde edeceklerdir.

Leasing Şirketi Bütçe Ön Çalışması Programını 500 TL ücret karşılığında temin edebilirsiniz.

 

Programı, Türkiye İş Bankası Erenköy/İstanbul Şubesinde Hasan Ulukanlı adına açılmış bulunan 1018 0497560 numaralı TL hesabına yukarıda belirtilen tutarı, "Banka Havalesi" veya "EFT" ile göndererek temin edebilirsiniz.

(IBAN: TR620006400000110180497560)

 

 

Havale veya EFT dekontunun info@leasingportali.com  adresine iletilmesini takiben bedeli gönderilen program bilgisayarınıza e-posta ekinde gönderilmektedir.

 

 

Söz konusu Programın satın alınması halinde ihtiyaç duyulacak ek açıklamalar için ayrıca ücret talep edilmeyecektir.

 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now